Zapnout zvuk

Akce září

stavby čas, se slevami na doraz
Vložka komínová pr. 200

platí pro Stapaz Hradec Králové

Vložka komínová pr. 200

cena 125 Kč

Cihla plná

platí pro Stapaz Hradec Králové

Cihla plná

cena 4 Kč

Perlinka VERTEX

platí pro Stapaz Hradec Králové

Perlinka VERTEX

cena 850 Kč

Ceny jsou s DPH

O firmě

O firmě STAPAZ


Firma STAPAZ Hradec Králové byla založena v roce 1992. Je firmou, která si dala za cíl poskytovat komplexní služby ve stavebnictví. Plnění tohoto cíle je vidět na stále se rozšiřující nabídce pro firmy, ale především pro konečné zákazníky. Už je tomu 8let kdy se zúročila snaha firmy o navázání úzké spolupráce s největším českým výrobcem cihel firmou HELUZ. Společným úsilím se ze stavebnin STAPAZ stal významný dodavatel tohoto materiálu pro stavební firmy, ale především pro konečné zákazníky. Díky internetovému obchodování se oblast dodávek rozšířila do celé ČR. O podobný vývoj se snažíme i u výrobků z porobetonu. Přestože nejsme specializovanou firmou na střešní krytiny, velmi úspěšně prodáváme betonovou krytinu BESK a střešní okna VELUX s celým sortimentem doplňků. Pracovníci firmy prochází pravidelným odborným školením. Tím jsme schopni reagovat na technický vývoj na trhu. Nepodceňujeme ani personální politiku firmy v oblasti přístupu našich zaměstnanců k zákazníkům. V současné době firma provozuje tři vlastní prodejny stavebnin. První vznikla v Hradci Králové, kde nyní sídlí i vedení firmy. Další dvě pobočky otevřené ve Vlčkovicích v Podkrkonoší v roce 1995 a Sadové otevřené v roce 1996 se staly centrem nákupu pro přilehlé oblasti. Komplexnost služeb je podpořena stavební výrobou. Firma staví na klíč nové RD, ale specializuje se i na rekonstrukce a opravy. Je schopna zajistit i dodávku menších investičních celků. Dále je odborný dodavatel SOP zařazený do programu „Zelená úsporám“ Ministerstva životního prostředí proškolený na zateplovací systém ETICS:ROCK – WOOL – ST A, TOMTHERM – ST A. Samozřejmostí je poradenská činnost a zpracování cenových nabídek. Stálým zákazníkům poskytuje firma zajímavé slevy doplněné akčními cenami a množstevními bonusy. Dopravu stavebního materiálu včetně práce hydraulickou rukou, dovoz písků, pronájem kontejnerů odvoz a uložení sutí řeší vlastní nákladní autodoprava. Firma navíc nabízí naším zákazníkům ve všech třech provozovnách komisní prodej či výkup za hotové již nepotřebného stavebního materiálu a průmyslového zboží. Zde také tyto výrobky nakoupíte za velmi výhodné ceny. Tuto činnost zajišťují naše bazary. Touto cestou bychom Vám také chtěli poděkovat za projevenou přízeň a důvěru a budeme se těšit na další spolupráci.

Dlužníci


Stavebniny Stapaz rozšířily v posledních letech počet svých stálých odběratelů a zákazníků z celé České republiky. Jejich zájem nás velmi těší a svojí nabídku budeme nadále rozšiřovat. S tímto pozitivním vývojem přichází i negativum v podobě části zákazníků, kteří za naše dodávky a služby nezaplatí či zaplatí po dohodnutém termínu až na základě urgencí a upomínek. Těší nás, že převažují zákazníci dodržující dohodnutá pravidla a jim za to touto formou děkujeme. A nyní ke druhé, menší skupině dlužníků a neplatičů. I naše firma musí svým dodavatelům za dodané zboží zaplatit. Musíme tedy v těchto případech uskutečnit následující postup. S neplatiči se nejprve telefonicky spojíme a snažíme se dohodnout a navrhnout alternativní termín platby či splátkový kalendář. Poté kdy neplatič nereaguje a zůstává nečinný následuje písemná upomínka. V případě, že zákazník má snahu vzniklou situaci řešit, jsme přístupni jednání. Pokud zůstává jen u slibů, které nejsou drženy předáváme celou záležitost naší smluvní právní kanceláři zastoupené p. Mgr. Pavlem Burešem. Vymáhání přechází do poslední upomínky a následně k podání soudní žaloby. V této fázi nastávají neplatiči velké problémy. Soudy pracují dnes velmi rychle a soudní poplatky navyšují vymáhanou částku o desetitisíce korun. K tomuto je připočítán i úrok z prodlení, náklady za advokáta a exekutora. Tímto chceme na tyto skutečnosti upozornit předem. Je lépe plnit závazky dle uzavřených dohod. Pokud víte, že nejste schopni Váš závazek vůči nám včas zaplatit, určitě toto nepodceňujte a zavolejte. Domluvíme se na prodloužené splatnosti či jiném řešení. Rádi předejdeme výše uvedeným bodům.
Vstup do fotogalerieO sponzoringuFirma spolupracuje s charitními organizacemi při zajišťování sbírek a sponzoruje sportovní tým malé kopané SENIOR STAPAZ a šipkařský klub ŠK STAPAZ Ježek
Zpět na začátek stránky
VYHLEDÁVÁNÍpodle klíčového slova
podle sortimentu

nabízíme

Obklad kamenný Grey

platí pro Stapaz Hradec Králové

Obklad kamenný Grey

cena 1 590 Kč

Soliter

platí pro Stapaz Hradec Králové

Soliter

cena 700 Kč

Ceny jsou s DPH
Bazar stavebního a průmyslového zboží
Doporučujeme: ubytování u Adršpašsko teplických skal | ubytování ve westernovém stylu | Přírodní zahrady
Mapa serveru Na úvodní stránku Napište nám